Créer un site internet

زمان مناسب برای خرید ساعت رولکس چیست؟

zoomchee Par Le 16/06/2021 0

Dans آی تی

هنگام نوشتن این مقاله ، ما در aBlogtoWatch در حال تکمیل نظرسنجی بینندگان بودیم که دقیقاً در مورد این س questionال بود. به نظر آنها از بازدیدکنندگان aBlogtoWatch س askedال شد که چه زمانی بهترین زمان برای خرید رولکس است.

 

هنگام نوشتن این مقاله ، ما در aBlogtoWatch در حال تکمیل نظرسنجی بینندگان بودیم که دقیقاً در مورد این س questionال بود. به نظر آنها از بازدیدکنندگان aBlogtoWatch س askedال شد که چه زمانی بهترین زمان برای خرید رولکس است.

چهار گزینه پاسخ احتمالی داده شد و نتایج به طرز چشمگیری توزیع شد. حدود 21٪ گفتند که بهتر است رولکس خریداری شود به محض اینکه توانایی خرید آن را دارند. حدود 24٪ گفتند که بهترین زمان برای تهیه رولکس ، نمونه برداری از ساعت های بسیاری از مارک های دیگر است. حدود 25٪ گفتند که زمان آن رسیده است که رولکس به برخی از موفقیت ها دست یابد. بقیه اصلاً به ساعت های رولکس علاقه ای نداشتند.

نتایج نظرسنجی نشان می دهد که 70٪ از خوانندگان aBlogtoWatch فکر می کنند که خرید رولکس در برخی مواقع ایده خوبی است. بدیهی است که شما ابتدا باید یکی را خریداری کنید. از هم اکنون ، قیمت ورودی ساعت مچی جدید رولکس در حدود 5000 دلار است که بیشتر افرادی که مایلند در محدوده 8000 - 12000 دلار باشند. مطمئناً ساعتهای رولکس قدیمی یا دست دوم در واقع می توانند درآمد کم یا بیشتری کسب کنند.

با فرض اینکه در بانک پول دارید ، باید از نظر احساسی آماده باشید. احمقانه به نظر می رسد؟ خوب ، از آنجا که مردم انواع مختلف احساسات را با ساعتهای رولکس مرتبط می کنند ، این نکته ای است که باید بخاطر بسپارید. بگذارید احساسم را به شخصه بگویم. همانطور که قبلاً گفتم ، ساعتهای رولکس یکپارچه هستند. نام تجاری یک نیروی محکم است که قبل از تولد من در اینجا بود و پس از ترک من نیز در اینجا خواهد بود.

رولکس همچنین با سرعت و قاعده ای مدل ها را جمع یا کم نمی کند. در واقع ، مدل های ساعت مچی که رولکس امروز می فروشد ، شکلی کاملاً متمایز خواهد داشت و تا مدت ها در دسترس خواهد بود. رولکس به جای تغییر در محصولات خود در حال بهبود است. این بدان معناست که اکنون زمان مناسبی برای خرید یک Submariner جدید است ، زیرا در 5 ، 10 یا حتی 20 سال دیگر وجود دارد. Submariner همیشه در آنجا خواهد بود - نوعی اطمینان خاطر که رولکس برای پرورش آن بسیار سخت کار کرده است.

با گفتن این جمله ، من الان یک رولکس را دوست دارم ، اما شاید این یک تصمیم بی پروا باشد. من از جمله کسانی هستم که معتقدم زمان مناسب خریدن رولکس پس از نمونه گیری از ساعتهای زیادی فرا می رسد و این امر به موفقیت درستی در زندگی نیاز دارد. من فقط یک نفر هستم کاری که ما برای شما انجام داده ایم جمع آوری افکار همکاران متخصص و معتبرترین نویسندگان برای اظهارنظر در این مورد است.

متخصصان چه می گویند؟

شما می دانید که در مورد این که چه زمانی اولین رولکس خود را تهیه کنید باید چه بگوییم و در زیر نظرات دیگر صداهای مهم را نیز خواهید دید. مهم است که احساس کنید ساعت Rolex جدید (یا جدید برای شما) به موقع است. همکاران و همکاران متخصص ما در زیر موضوع اولین ساعت رولکس شما را راهنمایی می کنند:

بن کلایمر از Hodinkee.com:

"من فکر می کنم که به خصوص یک ساعت عتیقه رولکس یک ساعت عالی در سطح ابتدایی برای کلکسیونرها به چند دلیل است. در واقع ، من می گویم اگر فردی با موقعیت تجاری رولکس راحت باشد ، می توان گفت بهترین است" اولین تماشای خوب "کسی می تواند خود را داشته باشد.

دلیلی که من پیشنهاد می کنم یک پرنعمت در اوایل کار جمع آوری باشد این است که:) می توان آن را با هزینه کمی در مقایسه با ، ب) یک ساعت آبی واقعی ، تاریخی و داخلی دریافت کرد ، و ج) دهه 50 و 70 بود وقتی رولکس واقعاً در اوج روزهای خود بود. در واقع ، من می گویم که Rolex مهمترین مارک ساعت قرن بیستم است - لیست اولین های فنی آنها یک مایل است و ساعتهایی مانند Datejust در دهه 1970 (مرجع 1603) ، که شباهت زیادی به مدرن امروز دارند Datejust ، در شرایط خوب قابل خرید با قیمت 2500 دلار (+/- بسته به شرایط و غیره) قابل خریداری است.

معادل مدرن ، تقریباً همان ساعت ، با دو برابر قیمت و پیر شدن معمول روی صفحه و عقب ، درخشش خنک و زیبایی را به قطعات قدیمی می بخشد. ساعت Datejust (یا Oyster Perpetual ، Air King و ...) یک ساعت مچی عالی روزمره است که مورد استقبال جهانی قرار می گیرد - خواه با تی شرت و شلوار جین یا کت و شلوار. کیف ها ، دستبندها و حرکات از کیفیت ساخت استثنایی برخوردار هستند و فکر نمی کنم راهی بهتر برای خرید این نوع پول وجود داشته باشد.

من فکر می کنم یک رولکس مدرن کمی متفاوت است و مزیت واقعی خرید یک ساعت جدید این است که اگر یک ساعت ورزشی واقعی بخواهید که بتواند هر چیزی را که به سمتش پرتاب کنید تحمل کند. مطمئناً Submariner یا GMT قدیمی قابل سرویس دهی است تا کاملاً ضد آب باشد ، اما هنوز کریستال های پلاستیکی و قطعاتی با عمر 40 سال دارند (اینجا و آنجا). ساعت مچی مدرن رولکس مانند مخزن ساخته شده است و گرچه ممکن است از جذابیت های برخی محصول برخوردار نباشد ، اما واقعاً یک ساعت بی نظیر ساخته شده است. اگرچه ، فکر می کنم آنها فاقد جذابیت درگاه های تریتیوم و رادیوم اولیه هستند. "

Ajouter un commentaire

Anti-spam
 
×